Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2008
Herrur, Tissot Seastar, 18K, Quartz, datum, med läderrem sliten, plastglas (repigt), graverad, repor på hornen
Herrur, Seiko, Quartz, datum, stål, Chronograph, mineralglas, viklås, ej funktionsgaranti
Herrur, Omega Genéve, manuellt, 18K, välanvänt läderarmband, med originalspänne, plastglas, datum, gravyr
Herrur, Casio Oceanus, FIFA World cup 2006, stål, mineralglas, quartz, repor på länk och boett, tidtagningsfunktion, datum
Herrur, Omega Seamaster Professional Chronometer, stål, med heliumventil, safirglas, viklås, extra länkbit, Cal 3301 Ref 25945200, juni -06, nyskick med certifikat i box, manual
Damur, Eterna, manuellt, 18K boett och länk, defekt länk, urtavlan fuktskadad, integrerad länk 15,5cm (defekt) bruttovikt 28,7g
Herrur, Eterna, quartz, datum, 18K, graverat, repor på boett och baksida, ej funktionsgaranti
Elbas, Samick, svart, modell SJM1-BK Korea, i slitet fodral, några repor och hack, tumstöd saknas
Tavla, olja på duk, signerad Lantz, vinterlandskap, 60x80cm i ram. Liten skada i målningen