1161 - 1176 av 1 176
1...575859 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2008

Klubbad för

Herrur, Tissot Seastar, 18K, Quartz, datum, med läderrem sliten, plastglas (repigt), graverad, repor på hornen

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Herrur, Seiko, Quartz, datum, stål, Chronograph, mineralglas, viklås, ej funktionsgaranti

375 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Timex, stål, repigt plastglas, manuellt

Utrop: 50 kr

Herrur, Omega Genéve, manuellt, 18K, välanvänt läderarmband, med originalspänne, plastglas, datum, gravyr

2 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Herrur, Certina Type X-02, Quartz, datum, safirglas, viklås, repor på länken

650 kr

Utrop: 700 kr

Herrur, Certina, manuellt, 14K, med läderrem, plastglas (repigt)

950 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Casio Oceanus, FIFA World cup 2006, stål, mineralglas, quartz, repor på länk och boett, tidtagningsfunktion, datum

550 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Certina, quartz, plastglas, stål, datum, fuktskada

100 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Omega Seamaster Professional Chronometer, stål, med heliumventil, safirglas, viklås, extra länkbit, Cal 3301 Ref 25945200, juni -06, nyskick med certifikat i box, manual

18 000 kr

Utrop: 21 000 kr

Damur, Eterna, manuellt, 18K boett och länk, defekt länk, urtavlan fuktskadad, integrerad länk 15,5cm (defekt) bruttovikt 28,7g

2 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Damur, Alpina, manuellt, plastglas, 14K i boett, flexlänk ej guld, gravyr

425 kr

Utrop: 125 kr

Herrur, Eterna, quartz, datum, 18K, graverat, repor på boett och baksida, ej funktionsgaranti

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, Admira, modell Paloma, Nylonsträngad, i Gig-bag, med fotpall

550 kr

Utrop: 475 kr

Elbas, Samick, svart, modell SJM1-BK Korea, i slitet fodral, några repor och hack, tumstöd saknas

500 kr

Utrop: 600 kr

Tavla, olja på duk, signerad Lantz, vinterlandskap, 60x80cm i ram. Liten skada i målningen

600 kr

Utrop: 400 kr

Tändare, Cartier, doublé, snr 60622S, repig och med några hack

450 kr

Utrop: 550 kr