61 - 80 av 483
1...345...25 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 15 maj 2008

Klubbad för

1 Armband, längd: 20,5cm, silver. Vikt 40,9g

375 kr

Utrop: 200 kr

1 Ring med brun sten, Stl: 16 1/2, silver. Vikt 9,4g

75 kr

Utrop: 50 kr

Diverse smycken i silver (defekt). Vikt 20,7g

75 kr

Utrop: 50 kr

1 Hänge / mynt, silver. Vikt 29,1g

150 kr

Utrop: 50 kr

1 Hänge / mynt, silver. Vikt 25,9g

450 kr

Utrop: 50 kr

1 Kedja Pansar, längd 50cm, 18K. Vikt 19,2g

Utrop: 3 300 kr

2 Ringar 23K. Vikt 7,6g

Utrop: 1 700 kr

Diverse smycken (defekt, gravyr), 18K. Vikt 15,1g

Utrop: 2 600 kr

1 Ring vg med röd sten & dia ca tot 1ct, Stl: 17 3/4, 18K. Vikt 10,5g

5 000 kr

Utrop: 6 500 kr

1 Kedja Pansar, längd 43cm, 18K. Vikt 7,1g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

1 Armband X-länk med stav, längd 19cm, 18K. Vikt 13,9g

Utrop: 2 400 kr

2 Ringar, 18K. Vikt 4,9g

Utrop: 850 kr

1 Collier doserad X-länk, längd 45cm, 18K. Vikt 70g

9 600 kr

Utrop: 12 000 kr

1 Ring vg med dia ca tot ca 0,50ct (enligt gravyr), Stl: 16 3/4, 18K. Vikt 3,6g

3 500 kr

Utrop: 4 500 kr

1 Armband längd 18,5cm, (slitage), silver. Vikt 13,2g

125 kr

Utrop: 50 kr

1 Armband Pansar, längd 17cm, silver. Vikt 6,3g

75 kr

Utrop: 50 kr

1 Ring, Stl: 16, silver. Vikt 4,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

1 Ring vg med pärla, Stl: 16 1/2, 18K. Vikt 3,5g

475 kr

Utrop: 600 kr

Diverse smycken (defekt,gravyr), 18K. Vikt 12,5g

Utrop: 2 200 kr

1 Hänge med grön & röda stenar (nagg,graverad)), 14K. Vikt 6,4g

1 000 kr

Utrop: 850 kr