461 - 480 av 483
1...232425 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 15 maj 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Keramikkruka Gustavsberg

1 500 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikkruka Gustavsberg

700 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikkruka Rörstrand

275 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bilmodel Volvo PV4 gjutjärn

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

2 Ljustakar i mässing / Skultuna

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Schackspel ben i ask sk tidigt 1900-tal

2 500 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikkatt Lisa Larsson k-studion h 19 cm

750 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Reinkarnations färdmedel, bestående av metall octagram samt kula av glas

1 600 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikljusstake-Rosenthal

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bläckhorn-Rosenthal

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskål på fot

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Askfat etikett sign Lisa Larsson

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

16 st Dalahästar skador

1 600 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

3 Kuverttallrikar 31cm,2 salladskålar 26cm,2 skålar på fot 22 cm,1 skål med lock 15 cm Nobel gul

Pantvaror Övrigt

1 Uppläggningsfat B&G blå måsen

Pantvaror Övrigt

3 Presentkort Ticket 3kkr utg 10-08-08, 5kkr utg14-03-30, 5kkr utg 08-06-28

Utrop: 9 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Matta Tabriz 246x164 cm ca 50-60år signerad "mehdi Sadiq"

12 000 kr

Utrop: 14 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kelim semi antik

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Orientalisk matta skada 205x135 cm

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Orientalisk matta 207x140 cm

Utrop: 3 500 kr