Avslutad | Pant – Tisdag 13 maj 2008
Elgitarr, Burns London modell Super split. i mjukt fodral, sprucket huvud, spricka i kropp, lackskador, ej funktionsgaranti
Gitarr, akustisk mickad Ibanez modell. AEFI8-NT-OP-01 med mjukt fodral, lackskador
Gitarr, akustisk gitarr Ovation, matrix modnr.1132 med hårt fodral, sprickor i locket
Gitarr, akustisk gitarr Herman Carlsson Levin. Nummer 116. Sprucken kropp på baksidan. med mjukt fodral
Gitarr, akustisk gitarr Morris modell WH 1024 i hårt fodral, spricka vid halsen
Sitra, Praktiksitran nr.3 A. Larsson i etui. Bruksskick. En sträng av, skador
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Kodak Z885 8,1 MP med manual, CD-skiva, USB-kabel, 2st laddbara AA batterier samt fodral. Nyskick
Pantvaror Elektronik
GPS, Bilnavigator Navigon modell PNA-7000T med manual, CD-skiva, 12 samt 220V kablar, hållare med sugpropp för vindruta, Europakarta, Widescreen.