1121 - 1133 av 1 133
1...555657 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 maj 2008

Klubbad för

Elgitarr, Burns London modell Super split. i mjukt fodral, sprucket huvud, spricka i kropp, lackskador, ej funktionsgaranti

4 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Gitarr, akustisk mickad Ibanez modell. AEFI8-NT-OP-01 med mjukt fodral, lackskador

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr, Gibson Firebird snr 00895509 USA med mjukt fodral

8 600 kr

Utrop: 9 000 kr

Elgitarr, Kramer Neptune NJ usa med mjukt fodral, lackskador

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Saxofon, alt-saxofon Yamaha Yas -23 med fodral

2 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, akustisk gitarr Ovation, matrix modnr.1132 med hårt fodral, sprickor i locket

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, akustisk gitarr Herman Carlsson Levin. Nummer 116. Sprucken kropp på baksidan. med mjukt fodral

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Gitarr, akustisk gitarr Morris modell WH 1024 i hårt fodral, spricka vid halsen

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Sitra, Praktiksitran nr.3 A. Larsson i etui. Bruksskick. En sträng av, skador

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, kompaktkamera Canon modell Super 90 Wide med fodral samt manual

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Kodak Z885 8,1 MP med manual, CD-skiva, USB-kabel, 2st laddbara AA batterier samt fodral. Nyskick

750 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

GPS, Bilnavigator Navigon modell PNA-7000T med manual, CD-skiva, 12 samt 220V kablar, hållare med sugpropp för vindruta, Europakarta, Widescreen.

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Figurin, "Dora" design Lisa Larsson, Gustavsberg. Höjd ca 26cm

1 100 kr

Utrop: 700 kr