Avslutad | Pant – Tisdag 13 maj 2008
Klubbad för
Herrur, Omega, Seamaster, Professional, Chronometer, automat, stål, safirglas, datum, heliumventil, Snr: 81422550, extra länkar, cert, box
Damur, Ebel, guld/stål, quartz, safirglas, integrerad länk 14,5cm, extra länkar, Snr: 11698849 i ask
Gitarr, akustisk gitarr Norman B20 i mjukt fodral, repor och stötskador på kropp
Gitarr, Elgitarr Gibson Les Paul Custom 70-tal sunburst, allt ej orginal. med defekt hårt fodral
Gitarr, akustisk mickad gitarr Yamaha APX-6 med hårt fodral, ej funktionsgaranti, 1 sträng saknas