581 - 600 av 984
1...293031...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2008

Klubbad för

Herrur, Georg Jensen design Torun modell 224, manuell, i stål med slitet armband, lås i silver, repigt glas, med orginal box

1 900 kr

Utrop: 500 kr

Spegel, med fasettslipat glas i Gustaviansk stil ca 73x53cm med palmett, fläckar i glaset, smärre skador

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Vas, signerad Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda, Höjd ca 34,5 cm

900 kr

Utrop: 1 200 kr

Vas, signerad Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda, Höjd ca 27cm

650 kr

Utrop: 600 kr

Skål, signerad Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda Ø ca 22cm

Utrop: 600 kr

Vinglas, signerat Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda, Höjd ca 23cm

500 kr

Utrop: 400 kr

Golfklubba, Driver Taylor Made Ultralite XR-03, Bruksskick

Utrop: 800 kr

Golfklubba, Driver Taylor Made Bubble 2 Shaft Burner 10,5°, Bruksskick

Utrop: 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

Vas, formgiven Alvar Aalto, Iittala, höjd ca 16cm, skickas ej

500 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

Höganäskruka, 5 liters, höjd ca 23cm, skickas ej

275 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

375 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

Höganäskruka, 2 liters, höjd ca 16,5cm, skickas ej

200 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glas, 2 st Champagneglas Orrefors, Höjd ca 23cm, skickas ej

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

Skål, modell Hallon Ø ca 19cm, Orrefors, Ljusstake höjd ca 8,5cm, Orrefors, skickas ej

225 kr

Utrop: 200 kr

Ring, med diamanter 1xca 0.49ct 6xca 0.02ct 18K Ø15¼ 3g

Utrop: 6 400 kr

Armband, Bismarck 18K 18,5cm 10,3g

1 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, graverat 18K 12g

1 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Pansar 18K 51cm 3,1g

Utrop: 475 kr

Parti guld, graverat 18K 0,7g

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld, graverat 18K 12,5g

Utrop: 1 800 kr