681 - 695 av 695
1...333435 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 31 januari 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Tavla Madeleine Pyk , "Tigeransikte" olja, 55x46cm

Utrop: 13 000 kr

Pantvaror Elektronik

1 Mobiltelefon Nokia 6111, svart, med laddare

600 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Elektronik

1 Mobiltelefon Nokia 6111, rosa, liten spricka baksida skal, laddare saknas

550 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikvas Ekeby 322, H. ca 20cm

300 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

2 Te-koppar med fat, Spisa Ribb, Stig Lindberg, Gustavsberg

425 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fat, Berså, Stig Lindberg, Gustavsberg, diameter 21cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spegel Gustavsberg, Lisa Larsson, "Harlekin", 29,5x23,5cm

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 Karmiktavla Gustavsberg, Lisa Larsson, "Harlekin", 19,5x19,5cm

300 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramiktavla Gustavsberg, Lisa Larsson, 21,5x21,5cm, nagg

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin Lisa Larsson, "Tiger", L. ca 26cm

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Biljardkö Huebler, med fodral

750 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

12 Tallrikar med cert, 12 Stop med cert (2 cert saknas), Rune Tennesmed, Kalmar, "Klassiska Skepp", tenn

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

12 Supkoppar, Rune Tennesmed, Kalmar, "stjärnteckan", tenn

1 100 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

1 Väska på hjul, "dramaten", svart med rutiga detaljer, 5" fälgar i plast, ngt slitna däck, 1 navkapsel saknas, H. ca 95cm, skador

100 kr

Utrop: 50 kr