661 - 680 av 695
1...333435 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 31 januari 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Skål keramik

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Karaff med propp

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Karaff med propp, Kjellander -32

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, diameter ca 11cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Parfymflaska i glas, lock i silver, M.Bros, England, H. ca 8cm, ngt bucklig upptill

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla Germano Ferri, blyerts, 30x24cm, "study in pencil for the queen Pera"

900 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mormorsskål, små nagg

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas, bemålad, H. ca 30cm

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Gipstavlor, 10,5x12cm, sitter lite löst i ramarna

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tändare Dupont, snr: F3BU81, garantipapper (ej stämplat), manual, orginalask, ingen funktionsgaran

650 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Elektronik

1 Mobiltelefon Sony Ericsson K608i, snr: 35684100-051254-8-05, hf, laddare, låst till 3

325 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramiktavla Lisa Larsson, Gustavsberg, 30,5x25cm

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla Marint motiv, 60x90cm, signerad, troligen HC.Hokken

500 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 Lampa Louis Poulsen, model: PH 5-4/2, Charlottenborg, H, ca 30cm, Diameter ca 46cm, vit

3 100 kr

Utrop: 4 000 kr

1 Ring med röda stenar, 1 sten saknas, 14K. Vikt 1,7g

225 kr

Utrop: 225 kr

RING, 8K vitguld med 6 carréslipade smaragder ca 1,00 ct totalt samt 18 st åttkantsliapde diamanter ca 0,15 ct totalt, vikt 3,7 gram.

900 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Gräddsnipa, H. ca 8cm, 1 Sockerskål, H. ca 7cm, 1 Sockerskål med lock, H. ca 10cm, 1 Konfektyrskål med lock, H. ca 8cm, 1 Vas, H. ca 9,5cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vinkaraff med propp, ngt naggad, H. ca 33cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas, H. ca 26cm, naggad

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla Madeleine Pyk, "Tigeransikte", olja, 55x46cm

Utrop: 13 000 kr