361 - 380 av 857
1...181920...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2008

Klubbad för

Armband, Pansar 21cm 18K 36,0g

Utrop: 5 200 kr

Armband, 18K i vitguld 18,5cm 18,3g

Utrop: 2 800 kr

Släta ringar, 2st graverade (1 23K med diamanter 3x0,02ct ej fullslipade Ø 17.1 18K Ø 22.) 10,4g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Venezia 51,5cm 18K 17,3g

Utrop: 2 500 kr

Knappar, Par Manschettknappar 18K graverade DS 8,0g

Utrop: 1 100 kr

Armband, Bismarck 14K trasigt 7,4g

600 kr

Utrop: 700 kr

Örhänge, 1 örhänge med stopp i vitguld 14K med diamant ca 0,10ct. 0,3gr

750 kr

Utrop: 500 kr

Halskedja, Pansar 52cm 1 Hänge Hjärta (skadat) 18K 5,1g

Utrop: 700 kr

Slät ring, 18K graverad, Ø 19, 6,6g

Utrop: 900 kr

Ring, med röda stenar några med liten nagg Ø 15 1/2 18K 4,4g

Utrop: 700 kr

Ringar, 4st skadade 18K (2 med stenar) 15,0g

Utrop: 1 900 kr

Ringar, 3st 14K skador (sten saknas) 5,2g

425 kr

Utrop: 475 kr

Ring, 18K med pärla Ø 15 1/4.1,9g

275 kr

Utrop: 325 kr

Halskedja, Pansar 40cm Hänge med pärla 18K 4,1g

Utrop: 650 kr

Armband, Fiskben 19cm 18K, liten skada 55,6g

Utrop: 7 300 kr

Ringar, 3st varav 2 med stenar, 2 graverade, Ø 18 1/4-19 1/2. 18K 10,8g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, 18K med stenar, 1 örh med diamant P ca 0,23ct 11,5g

1 800 kr

Utrop: 2 500 kr

Brosch, 14K med liten pärla 2,0g

250 kr

Utrop: 225 kr

Hängen, 3st 18K (1 med sten) 2,3g

350 kr

Utrop: 375 kr

Hängen, 12st, 18K med stenar (några med små skador) 8,2g

Utrop: 1 300 kr