321 - 340 av 857
1...161718...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2008

Klubbad för

Armband, Kjesar skadat, 24cm 18K 17,9g

Utrop: 2 300 kr

Armband, med 11 berlocker, skador, 20cm 18K 17,9g

Utrop: 2 300 kr

Medaljong, 18K små repor 16,4g

Utrop: 2 100 kr

Ring, 18K med liten pärla & 8 diamanter (1 saknas) ca 0,04ct/st äldre slipning Ø 16 1/2 2,0g

1 100 kr

Utrop: 950 kr

Ring, 14K med 8 små diamanter Ø 17 1/2. 2,6g

Utrop: 600 kr

Ring, 18K med 20 små diamanter Ø 16 3/4 2,5g

475 kr

Utrop: 500 kr

Ring, 18K med stenar, 8 röda, 8 små diamanter Ø 18, skadad skena 4,1g

650 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja, Venezia 42cm 18K 4,7g små skador

Utrop: 650 kr

Armband, X-länk med stav, saknar låsåtta, 20cm 18K 15,8g

Utrop: 2 100 kr

Armband, Pansar 19,5cm. 1 Berlock, säkerhetskedja saknas. 18K 14,0g

Utrop: 1 900 kr

Klackring, med vita stenar, en saknas, 18K Ø 20 18,8g

Utrop: 2 500 kr

Ringar, 3st graverade, 1 med sten en sten saknas Ø 17 1/2-18 18K 8,1g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Cordell 46cm Hänge lägst 18K 11,9g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Pansar 51,5cm 18K 14,9g

Utrop: 2 100 kr

Armband, skadat 18cm, Slät ring graverad, i vitguld Ø 18 1/2 4,1g

Utrop: 550 kr

Armring, mönstrad öppningsbar lägst 18K Ø 6cm 42,6g

Utrop: 6 400 kr

Halskedja, X-länk doserad 46cm 18K 21,4g

Utrop: 3 000 kr

Ringar, 2st (1 med röd sten, 1 med sk plastpärla) Ø 17 18K 4,5g

Utrop: 600 kr

Släta ringar, 2st graverade 18K Ø17 3,9g

425 kr

Utrop: 500 kr

Ring, 18K med 37 diamanter ingraverat 0,56ct (fåtal naggade) Ø 18. 12,3g

Utrop: 3 800 kr