Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2008
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
1 Par ljusstakar i metall, (stilkopior-enligt etikett "Rosa original") höjd ca 29 cm
Pantvaror Övrigt
1 Bordspendyl med nyckel och pendel, (ej funktionsgaranti, skador, slitage), höjd ca 40cm
Pantvaror Övrigt
1 Kristallkrona, skador, (skador, slitage & prismor saknas!), ej funktionsgaranti, höjd ca 50cm
Pantvaror Övrigt
1 Väggur med lod, Westerstrand, utan nyckel, skador, lagad, omförgylld med guldfärg, höjd ca 52cm (ej funktionsgaranti)
Pantvaror Övrigt
1 Bordsur Rhythm quartz Wesminister Chime Japan, (ej funktionsgaranti!), höjd ca 31cm