441 - 459 av 459
1...212223 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Vas i glas med metallmynning "jugend-dekor", höjd ca 19cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 "Flaska" i koppar med propp i mässing, höjd ca 27cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Matta ca 148 x 107cm nött i fransen, slitage

750 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar i metall, (stilkopior-enligt etikett "Rosa original") höjd ca 29 cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Matta Afghan ca 104x183cm

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Träfigurin (skadad-lagad, saknar käpp), höjd ca 22cm

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bordspendyl med nyckel och pendel, (ej funktionsgaranti, skador, slitage), höjd ca 40cm

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kristallkrona, skador, (skador, slitage & prismor saknas!), ej funktionsgaranti, höjd ca 50cm

600 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Sybord (skador) med speldosa höjd ca: 44cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Väggur med lod, Westerstrand, utan nyckel, skador, lagad, omförgylld med guldfärg, höjd ca 52cm (ej funktionsgaranti)

550 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparbunke, (graverad, bucklor) diameter ca 34cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fat i koppar, (slitage), diameter 19,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fiskfat i koppar, (slitage), längd ca 58cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

STOR kaffekanna i koppar, (skador, slitage), höjd ca 25cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Sverigedräkt med skärp o väska samt hatt

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bordsur Rhythm quartz Wesminister Chime Japan, (ej funktionsgaranti!), höjd ca 31cm

850 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål, pläterad, längd ca 21cm, 1 vas i metall, höjd ca 13,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tekanna, pläterad, höjd ca 15cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par solglasögon Ray-Ban W3279, fodral (slitet)

425 kr

Utrop: 425 kr