Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2008
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
1 Barnservis, Rörstrand, 15delar, (höjd på soppterrin ca 10cm-saknar lock), skada, nagg, slitage
Pantvaror Övrigt
4 koppardelar/mässing (skador, slitage), stämplar finns (största kannans höjd ca 13cm