481 - 500 av 876
1...242526...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 januari 2008

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Stereopaket, JVC UX-G60 DVD, med fjärrkontroll, högtalare, manual. USB-port

1 200 kr

Utrop: 750 kr

Skulptur, i brons sign. Sven Lundqvist, höjd 16 cm

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Tavla, olja på duk sign. Nils Olzon, 48 x 64 (d)

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Tavla, pastell sign Å Winnberg, 27 x 34

375 kr

Utrop: 700 kr

Tavla, akvarell sign. Å Winnberg, 24 x 32

375 kr

Utrop: 700 kr

Tavla, akvarell sign Å W, 17 x 23

200 kr

Utrop: 600 kr

Tavla, etsning sign. Carl Wilhelmsson, 29 x 21

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Litografi, sign. Carl Wilhelmsson, 23 x 33

475 kr

Utrop: 700 kr

Statyett, föreställande "Spirit of Ecstasy" (Rolls-Royce emblem) metall ca 53cm hög, på rund stenfot

3 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Tavla, olja på duk sign C Hvistendal, duk, 50 x 64

Utrop: 1 500 kr

Litografier, 12 Litografier (oramade) sign. Jan Erik Bergström (d)

1 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Tavla, duk sign. A-L Tejert, Berglandskap med fors, 55 x 50(d)

350 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, duk sign. A-L Tejert, stilleben med sil, 44 x 50(d)

200 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, duk sign. A-L Tejert, stilleben med lerkrus och frukt, 41 x 45(d)

250 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, duk sign. A-L Tejert, stilleben med blomma och piano, 53 x 47(d)

250 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, duk sign. A-L Tejert, vit dörr med namnskylt. Duk skadad! 50 x 54(d)

200 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, duk sign. A-L Tejert, stilleben med rygg och röd blomma , 46 x 55 (d)

300 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, duk sign. A-L Tejert, sittande modell, 46 x 38(d)

200 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, pannå sign. A-L Tejert, vägen till min lärares hus, 54 x 45(d)

350 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, pannå sign. A-L Tejert, sittande modell, 41 x 32 (d)

200 kr

Utrop: 300 kr