Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2007
Klubbad för
Armband, med 9 Berlocker, 18K /14K 27,1g länken och 5 berlocker är 14K, 18cm, med säkerhetskedja
Damur, Certina, 18K, manuellt, safirglas, integrerad länk, bruttovikt 26,9g, skador på urtavla, repor och öppningsskador på boett, länk 15,3 - 16,3cm nr 0810 478 / 474833