561 - 580 av 833
1...282930...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2007

Klubbad för

Ring, vitguld, med 23st Diamanter ca 0,01ct/st, 18K 5,6g Ø 16 1/4

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Armband, med 9 Berlocker, 18K /14K 27,1g länken och 5 berlocker är 14K, 18cm, med säkerhetskedja

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring, med initialen R, besatt med 9st små Diamanter, 18K 3,4g Ø 15 1/2

700 kr

Utrop: 425 kr

2 Ringar, graverade, 18K 10,4g Ø 18

Utrop: 1 300 kr

Klackring, trefärgad, med stenar, 18K 20,2g Ø 19 1/2

4 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Klackring, tvåfärgad, med stenar, 18K 16,3g Ø 20

2 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Armband, 18K 22,8g 19,5cm

Utrop: 3 200 kr

2 Ringar, Bismarck, varav en med sten, 18K 2,5g Ø 17 3/4 och 18 1/4, skenor skeva

350 kr

Utrop: 300 kr

Ring, med Diamant, ca 0,10ct, 18K 1,9g Ø 16 1/2, skenan svagt skev

600 kr

Utrop: 650 kr

Armband, med stenar, defekt 14K 2,7g

200 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen, 1 par, med stenar, 14K 2,9g

225 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja, 18K 16,5g 45,5cm

Utrop: 2 300 kr

Klackring, graverad på klacken, 18K 12,2g Ø 20 1/4, skenan svagt skev

Utrop: 1 500 kr

Ring, slät, graverad, 18K 5,5g Ø 16 1/4

Utrop: 700 kr

Damur, Certina, 18K, manuellt, safirglas, integrerad länk, bruttovikt 26,9g, skador på urtavla, repor och öppningsskador på boett, länk 15,3 - 16,3cm nr 0810 478 / 474833

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring, slät, graverad, 18K 4,3g Ø 18 3/4

Utrop: 550 kr

Armband, 2-radigt, 18K 43,4g 20,5cm

Utrop: 5 300 kr

Armband, defekt, 14K 25,2g 20,5cm

Utrop: 2 200 kr

Halskedja, Kejsarlänk, 18K 33,6g 50,5cm

4 000 kr

Utrop: 4 600 kr

Hänge, 18K 2,4g 2,3cm

Utrop: 425 kr