501 - 520 av 542
1...25262728 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 29 november 2007

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon Nokia 5140I

325 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Bärbar dator Acer Aspire 3103WLMI "Mobile AMD sempron processor 3400+, 120GB HD, 512MB DDR" med laddare & väska

3 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

18 Kaffeskedar i nysilver

Pantvaror Övrigt

Fat i nysilver

Pantvaror Övrigt

Gräddkanna & socker skål i nysilver

Pantvaror Övrigt

Fat & 4 fat Rörstrand alla med vägghängen (sprickor & nagg)

Pantvaror Övrigt

Vas Orrefors "Amor" H:12,5cm (nagg & repig)

Pantvaror Övrigt

Karaff handdrejat stengods H:21cm

Pantvaror Övrigt

Sockerskål ca H:6,5 D:10cm & gräddkanna H:8cm i glas

Pantvaror Övrigt

Ett par Vaser ca H:17cm i porslin (lagningar, sprickor)

Pantvaror Övrigt

6 Bakelseafflar Amsterdam i nysilver med ask

Pantvaror Övrigt

Fat i keramik ca 27,5X19,5

Pantvaror Övrigt

Porslinskanna ca H:22cm

Pantvaror Glas, porslin

Figurin "lilla Sofia läser bok?" B&G ca H:12cm

300 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

Figurin "Magnus kramar taxen" B&G ca H:9,5cm (lagning på taxens tass)

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

Figurin "upp till mor" B&G ca H:12cm

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

Figurin "Klara, färdiga & gå?" B&G ca H:9cm

300 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

Vas Royal Copenhagen ca H:17cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

Figurin "Kvinna med Julklappar" I.Ladró Nao ca H:22cm (naggad)

300 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

Figurin "vilsen flicka" I.Ladró Nao ca H:19,5cm

500 kr

Utrop: 600 kr