Avslutad | Pant – Torsdag 29 november 2007
Klubbad för
Pantvaror Mynt
Förgylld pendyl Gust. Ljung Stockholm, Union Stjärnsund, Kal 120-6 P.153 nr:6432 med nyckel & pendel, (nagg)