321 - 340 av 356
1...161718 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 8 november 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

3 Mortlar med stötar Skultuna

750 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Sovel-fat av tenn, graverad "AOS" Johan Lindwall NYKÖPING 1847-1862

850 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Väckarklocka SWIZA mekanisk gulmetall ca 60-tal

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Trädosa "Sala Stadshotell" skador

550 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "Sagan om de två tornen" obruten

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "X-men 1.5" obruten

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "Mean Macine" obruten

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "The Village" obruten

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "Münsters fall" obruten med bl.a Tomas Hanzon

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "It`s all gone pete tong" obruten

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "Blade II" obruten

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "Polar expressen"

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Kodak T550 advantix APS

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

4 Års-tallrikar Harald Wiberg Guldkroken i kartonger Äkthetsintyg

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

5 Års-tallrikar Rörstrand Carl Larsson äkthetsintyg i askar

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Kristallkrona, slitage, några prismor saknas, ca 60cm, dragen för el (ej funktionsgaranti)

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Pantvaror Övrigt

Porslinsfigurin "sittande hund" Royal Copenhagen # 3116

850 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kruthorn trä graverad FMS 1823 skador

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar i mässing (skador), stämplar finns, höjd ca 8,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

1 Berlock 14K (graverad-skador). Vikt 0,7g

50 kr

Utrop: 50 kr