Avslutad | Klockor – Lördag 4 oktober 1997
Klubbad för
Bild saknas
FICKUR, silver, duplex-gång, centrumvisare, nyckeldragare.
Bild saknas
Klockor Elgin
ELGIN, FICKUR, "coinsilver", nyckeldragare, verk nr 334 2 94 G.M Wheeler.
Bild saknas
FICKUR, WALLERIUS, Norrköping, metall, minutvisare ej original.
Bild saknas
Klockor Georg Jensen
GEORG JENSEN, damur silver, pärlemor, quartz, läderband. design Ole Kortzau.
Bild saknas
TISSOT, armbandsur, stål, svart urtavla, manuell. 1950-tal. repor.