481 - 500 av 500
1...232425 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 13 september 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Matta, Aubusson, ca 2,70 x 1,70 cm, polykroma färger

6 000 kr

Utrop: 8 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Matta (Iran), 130 x 205 cm

Utrop: 2 350 kr

Pantvaror Övrigt

1 Lok, Märklin, CM800 # 89005 (sliten-bucklig skena)

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Lok, Märklin, KLVM, # 3090 (sliten-saknar del framtill)

Utrop: 200 kr

1 Litografi, Bengt Lindström 35/75, "Figurkomposition" ca 52x73cm (d)

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

1 Litografi, Bengt Lindström, 27/75, "Figurkomposition", ca 52x73cm, (sprucket glas) (d)

1 300 kr

Utrop: 900 kr

1 Litografi, Bengt Lindström, 27/75, "Figurkomposition", ca 52x73cm (d)

1 400 kr

Utrop: 1 300 kr

1 500 kr

Utrop: 1 300 kr

2 Ljusstakar, i glas, höjd ca 10,5cm

225 kr

Utrop: 50 kr

1 Liten kanna, nysilver (B&F), sliten-bucklig, höjd ca 6,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

1 Kompaktkamera, Nikon TW Zoom, 35-80mm macro, med rem, ej funktionsgaranti, linsskydd öppet

Utrop: 50 kr

1 Tavla, Sign Lars Linqvist-73, "Ljushuvud" ca 28x39,5cm (d)

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kamerastativ, Linhof, (slitage)

200 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Minivåg Tanita, model 1479, max 100gram, # 1581124, DC 4,5V

Pantvaror Övrigt

1 Cd-spelare, Philips EXP7361, med lurar, laddare, batteripack, manual, fjärrkontroll & kartong (EJ funktionsgaranti!)

Pantvaror Övrigt

1 Vas, klarglas med svarta inlägg, höjd ca 28,5cm

Pantvaror Övrigt

1 Skulptur i glas & metall, Jan Johansson -73, # nr 16/200, Orrefors Art in crystal, "Metropolis 1/73, Limited edition, höjd ca 44cm

Pantvaror Övrigt

1 Lok, Märklin #89006, (slitage)

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Schucobil, Examico 4001, Made in U.S zone Germany, grönmålad plåt, med nyckel, (saknar framruta & slitage)

600 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Stekfat, Kina blå/vit, längd ca 41,5cm, (sprickor, nagg)

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr