Avslutad | Pant – Torsdag 13 september 2007
Klubbad för
1 Litografi, Bengt Lindström, 27/75, "Figurkomposition", ca 52x73cm, (sprucket glas) (d)
1 Kompaktkamera, Nikon TW Zoom, 35-80mm macro, med rem, ej funktionsgaranti, linsskydd öppet
Pantvaror Övrigt
1 Minivåg Tanita, model 1479, max 100gram, # 1581124, DC 4,5V
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
1 Cd-spelare, Philips EXP7361, med lurar, laddare, batteripack, manual, fjärrkontroll & kartong (EJ funktionsgaranti!)
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
1 Skulptur i glas & metall, Jan Johansson -73, # nr 16/200, Orrefors Art in crystal, "Metropolis 1/73, Limited edition, höjd ca 44cm
Visa varaPantvaror Övrigt
1 Schucobil, Examico 4001, Made in U.S zone Germany, grönmålad plåt, med nyckel, (saknar framruta & slitage)