Avslutad | Pant – Tisdag 11 september 2007
Klubbad för
Herrur, Tissot Seastar Seven, manuell (graverad och smårepigt glas) 18K med brunt läderband.
Fickur, "R Pettersson Uppsala", 2 boetter 14K (graverad, småbucklor och ett boettlås trasigt)
Damur, Manuell (småskador, säkerhetskedja saknas).14K med armband 18K. Bruttovikt 24,3g