501 - 520 av 996
1...252627...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 augusti 2007

Klubbad för

Halskedja, Figaro, 18K 49,6g 53,5cm

Utrop: 6 900 kr

Örhängen, 1 par, med sten, 18K 10,8g

Utrop: 1 900 kr

Parti Guld, defekt Armband och Hänge, 18K 3,1g

Utrop: 375 kr

3 Hängen, varav ett med stenar, 18K 13,1g

Utrop: 2 200 kr

Klackring, med Mercedesemblem, 18K 11,5g Ø 19 1/4

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, 1 par, 18K 13,4g några bucklor och repor

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti Guld, defekta smycken, 14K 14,2g

Utrop: 1 200 kr

Creoler, 1 par, med stenar, 18K 9,1g Ø 3,2cm

Utrop: 1 500 kr

Armband, 18K 11,5g defekt

Utrop: 1 400 kr

Ring, vitguld, med Diamant ca 0,90ct 18K 3,5g Ø 16

24 000 kr

Utrop: 23 000 kr

Ring, med stenar, 18K 8,5g defekt

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge, Krucifix, 18K 25,1g 8,5cm

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Halskedja, defekt, 18K 2,3g

Utrop: 300 kr

Örhängen, 1 par, flerfärgade, 18K 5,5g

Utrop: 950 kr

Hänge, med Korall, 18K bruttovikt 2,4g

400 kr

Utrop: 275 kr

Armring, öppen modell, 21K 38,9g Ø ca 6cm

Utrop: 5 400 kr

Parti Guld, defekta Ringar varav en med sten, 18K 10,9g

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, 1 par, 18K 6,6g

Utrop: 1 100 kr

Örhängen, 1 par, 18K 3,2g en udda snurrebuss

Utrop: 500 kr

Smyckeset, justerbar Ring, 1 par Örhängen utan

Utrop: 3 900 kr