Halskedja, Figaro, 18K 49,6g 53,5cm
Utrop: 6 900 kr
Örhängen, 1 par, med sten, 18K 10,8g
Utrop: 1 900 kr
Parti Guld, defekt Armband och Hänge, 18K 3,1g
Utrop: 375 kr
3 Hängen, varav ett med stenar, 18K 13,1g
Utrop: 2 200 kr
Klackring, med Mercedesemblem, 18K 11,5g Ø 19 1/4
Utrop: 1 300 kr
Örhängen, 1 par, 18K 13,4g några bucklor och repor
Utrop: 1 500 kr
Parti Guld, defekta smycken, 14K 14,2g
Utrop: 1 200 kr
Creoler, 1 par, med stenar, 18K 9,1g Ø 3,2cm
Armband, 18K 11,5g defekt
Utrop: 1 400 kr
Ring, vitguld, med Diamant ca 0,90ct 18K 3,5g Ø 16
Utrop: 23 000 kr
Ring, med stenar, 18K 8,5g defekt
Utrop: 1 000 kr
Hänge, Krucifix, 18K 25,1g 8,5cm
Utrop: 4 200 kr
Halskedja, defekt, 18K 2,3g
Utrop: 300 kr
Örhängen, 1 par, flerfärgade, 18K 5,5g
Utrop: 950 kr
Hänge, med Korall, 18K bruttovikt 2,4g
Utrop: 275 kr
Armring, öppen modell, 21K 38,9g Ø ca 6cm
Utrop: 5 400 kr
Parti Guld, defekta Ringar varav en med sten, 18K 10,9g
Örhängen, 1 par, 18K 6,6g
Utrop: 1 100 kr
Örhängen, 1 par, 18K 3,2g en udda snurrebuss
Utrop: 500 kr
Smyckeset, justerbar Ring, 1 par Örhängen utan
Utrop: 3 900 kr
Tisdag 28 aug 2007
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning