981 - 996 av 996
1...484950 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 augusti 2007

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

1 Kikare, Carl Zeiss 6x30, Kronans modell med extra solfilter till okular och läderrem. Slitet gummi på okularen

1 100 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

Skrivare, Dell ,multimaskin med skrivare, fax,scanner och kopiator. Drivrutiner på CD. Elkabel, i kartong med bruksanvisning. Bläckstråle. Ej funktionsgaranti

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

Recorder, Sony minidisc multitrack recorder MDM-X4, 4 + 2 kanaler, ej funktionsgaranti

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Vas, Kosta Boda, design Monica Backström 27,5cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Skål, Ø15x14cm, höjd 9cm

Utrop: 50 kr

Skål, höjd 15cm, Ø fot 8cm, övre del 14,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Ø 19 x 14cm, höjd 7cm, några repor

50 kr

Utrop: 50 kr

Figuriner, 2 st Goebel, Flicka med ryggsäck, 10,5cm och Pojke med käpp, 9cm

475 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Royal Copenhagen (502), Isbjörn 31,5cm

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Figurin, Bing & Gröndal, Tjur, 36cm lång 18cm hög

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Kaffeservise B&G Blå Måsen 6 kaffekoppar, 6 Kaffefat, 6 assietter och 1 sockerskål. delvis 2:dra sortering

650 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, LLadro, Geisha 25,5cm, liten nagg på blomman i håret

400 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Nao, Pojke med boll och hund, längd 26cm, höjd 13,5cm

300 kr

Utrop: 350 kr

Servis, Blå Blomst, Royal Copenhagen, 12st Kaffekoppar med tillhörande fat och assietter

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Kaffesked, 12 st 11,5cm TH.Marthinsen

Utrop: 600 kr

Figurin, NAO, Pojke och Flicka med Hund och Anka, 23cm

275 kr

Utrop: 250 kr