821 - 828 av 828
1...404142 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 augusti 2007

Klubbad för

B-Kornett, Blessing Scholastic USA med Sordin med hårt fodral

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Elbas, Aria Pro CSB-300 Cardinal series (kantstöt på kropp, lackskador) snr.1082338 med hårt fodral (trasigt)

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Tvärflöjt, Artley Nogales Ariz 18-0 (repor på hela flöjten) med hårt fodral

425 kr

Utrop: 400 kr

Gitarr, Samick LW-025 gceq-bk (mikrofon går ej, troligtvis batteribyte) med mjukt fodral

800 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Systemkamera Minolta dynax 5000i, Objektiv 70-210mm 1:4-5,6, Objektiv 35-80mm 1:4-5,6, Objektiv tele-automat 200mm 1:3,5, Blixt soltron AF888DX (ej funktionsgaranti), aluminium väska

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Microstereo, Sony CMT-CPZ1 2x75W, fjärrkontroll, kartong

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Vibroplex, The Vibroplex, Horace G Martin New York USA (1911)

1 600 kr

Utrop: 800 kr

Fiskerulle, Hasspelrulle Abu Ambassadeur Delux 5000 (något defekt broms,ingen funktionsgaranti)

2 900 kr

Utrop: 800 kr