221 - 240 av 828
1...111213...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 augusti 2007

Klubbad för

Ring, 18K med diamanter äldre slipning. 1 x ca 0,27ct. 2 x ca 0,05ct en skadad Ø 17 3/4.3,6g

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband, X-länk 19cm 18K 27,6g

Utrop: 3 400 kr

Collier, manglad Kejsar 44cm, svarta stenar vid låset, 14K 38,1g små skönhetsskador

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Armband, manglad Kejsar 19cm, svarta stenar vid låset, 14K 19,3g små skönhetsskador

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Armring, mönstrad, 21K små skador, skev. 30,2g

Utrop: 4 200 kr

Armringar, 3 st mönstrade Ø 6,5cm lägst 18K 47,2g

Utrop: 5 800 kr

Armringar, 2 st tvåfärgade, lägst 18K Ø 6,5cm 15,0g

Utrop: 2 000 kr

Armband, med berlocker 18cm lägst 18K 12,1g

Utrop: 1 700 kr

Ringar, 2st lägst 18K Ø 16 3/4, 17 1/2. en med stenar, en med emalj. 5,8g lite skeva skenor.

Utrop: 750 kr

Set, Ring med ställbar skena, 1 par Örhängen, med svart emalj lägst 18K 8,4g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Figaro 52cm med Hänge 18K 14,4g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Ringar, 3 släta,graverade 18K Ø 17-19 1/4. 10,0g

Utrop: 1 200 kr

Ring, med Lila sten , liten nagg, 18K Ø 15. 3,7g

425 kr

Utrop: 475 kr

Ring, med gul sten, små skador på stenen, 18K Ø 17 1/2. 2,7g

Utrop: 350 kr

Armband, Kejsar 25cm lite slitet. 18K 61,9g

Utrop: 7 400 kr

Halskedja, Ankar 18K 72cm skadat lås 29,2g

Utrop: 3 600 kr

Armring, mönstrad lägst 18K Ø 6cm 15,0g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja, vriden 51cm lägst 18K 12,5g

Utrop: 1 800 kr

Hänge, lägst 18K (Eritrea) 4,8g

Utrop: 650 kr

Hänge, plastbricka (öga) med guldram lägst 18K skador 6,3g bruttovikt

Utrop: 425 kr