241 - 260 av 624
1...121314...32 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2007

Klubbad för

Herrur, Breitling Navitimer A13020 467 automat med läderarmband

17 200 kr

Utrop: 11 600 kr

Gitarr, Akustisk Yamaha FG-401-12A med små repor på baksida av kroppen samt några lackskador på kroppen och en spricka i stallet i hårt fodral

550 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Fender Squire Tele crafted in China med några mindre stötskador på kroppen samt en hammarby dekal på kroppen i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr, Epiphone by Gibson Special model i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Gitarr, Akustisk Washburn med några mindre lackskador samt ett strängfäste saknas i hårt fodral

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Elektronik

Högtalarlåda, Marshall model 8412

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Golfklubbor, Järnklubbor 3,4,5,8,9 Yonex slitet grepp gummi

100 kr

Utrop: 500 kr

Golfklubbor, Järnklubbor 6,7 Yonex

50 kr

Utrop: 200 kr

Golfklubba, Putter Ping Zing 2

275 kr

Utrop: 150 kr

Golfklubba, SW Yonex 56 grader

50 kr

Utrop: 200 kr

Golfklubba, Pitch Yonex sliten

50 kr

Utrop: 200 kr

Golfklubba, Driver Power Bilt grand slam 23 grader

50 kr

Utrop: 300 kr

Golfklubba, Driver Spalding Pro Response 21 grader sliten

50 kr

Utrop: 300 kr

Golfklubba, Driver Wilson 10,5 grader

Utrop: 300 kr

Golfbag, Yonex Bärbag

75 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

Sony PSP, med laddare samt tre spel Grand Theft Auto Liberty City Stories, Prince of Pershia, Need for speed own the city

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Elektronik

Ipod, Nano 4GB med hörlurar USB-kabel samt Radio remote i kartong

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Nokia 6233 något slitet skal med laddare handsfree och manual i kartong

850 kr

Utrop: 500 kr

Ljusstakar, 1 Par i mässing från Westerås Nr 30 höjd 15cm

350 kr

Utrop: 150 kr

Golfklubbor, Järnklubbor 3-9 Callaway Big Bertha

850 kr

Utrop: 600 kr