Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2007
Klubbad för
Gitarr, Akustisk Yamaha FG-401-12A med små repor på baksida av kroppen samt några lackskador på kroppen och en spricka i stallet i hårt fodral
Elgitarr, Fender Squire Tele crafted in China med några mindre stötskador på kroppen samt en hammarby dekal på kroppen i mjukt fodral
Gitarr, Akustisk Washburn med några mindre lackskador samt ett strängfäste saknas i hårt fodral
Pantvaror Elektronik
Sony PSP, med laddare samt tre spel Grand Theft Auto Liberty City Stories, Prince of Pershia, Need for speed own the city
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Nokia 6233 något slitet skal med laddare handsfree och manual i kartong