181 - 200 av 397
1...91011...20 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 19 juli 2007

Klubbad för

1 Hänge med gul sten, 14K. Vikt 1,7g

275 kr

Utrop: 200 kr

1 Kedja Singapore, 38cm, 18K. Vikt 2,6g

Utrop: 375 kr

1 Kedja Pansar 42cm, 1 Hänge "kors", 18K. Vikt 3g

400 kr

Utrop: 425 kr

1 Par manschettknappar, 18K (1 ngt bucklig). Vikt 4,3g

475 kr

Utrop: 600 kr

1 Par örhängen vitguld med gröna stenar & diamanter ca 2,40ct (briljanter, 1 saknas) + 0,60ct (baguetter), 18K. Vikt 21,1g

Utrop: 19 500 kr

1 Ring "hjärta" med vita stenar, stl:17 1/4, 14K. Vikt 2,8g

300 kr

Utrop: 275 kr

4 Länkbitar, 1 lås, 18K. Vikt 19,7g

Utrop: 2 700 kr

1 Armband Bismarck, 20cm, 18K. Vikt 52g

Utrop: 7 000 kr

1 Kedja Ankar, 70cm, 18K. Vikt 81g

Utrop: 11 500 kr

1 Ring (graverad), 18K. Vikt 6g

Utrop: 850 kr

1 Klackring med vit sten, stl:20, 18K. Vikt 5,6g

650 kr

Utrop: 800 kr

1 Slipsklämma, silver. Vikt 5,6g

75 kr

Utrop: 50 kr

1 Par manschettknappar, delvis förgyllda, silver. Vikt 15g

250 kr

Utrop: 50 kr

1 Armband med 1 hänge "Buddha", 20cm, 18K. Vikt 25,3g

1 Ring med blå sten samt diamanter ca 0,06ct (6st), stl:18, 18K (små bucklor). Vikt 10,7g

1 Stelt armband med ljusgul sten, signerat Ulla Holm, silver. Vikt 52g

1 Kedja Venezia, 72cm, 18K (ngt vriden). Vikt 9,6g

Diverse smycken (vissa graverade), 18K. Vikt 15g

Utrop: 2 100 kr

1 Kedja Singapore, 41cm, 14K. Vikt 6,1g

Utrop: 650 kr

1 Ring med blå sten samt diamanter ca 0,10ct (2st, gammal slipning), stl:17, 14K. Vikt 4,9g

475 kr

Utrop: 550 kr