461 - 480 av 745
1...232425...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 juli 2007

Klubbad för

Damur, Tärnan, manuell med skadat flexband

100 kr

Utrop: 75 kr

Klarinett, Noblet med klockstycke i bakelit, munstycke B45 i fodral

700 kr

Utrop: 900 kr

Elgitarr, Fender Jaguar, lackskador, svajarm i skadat fodral

4 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Tvärflöjt, Muramatzu i silver Snr 29456 med fodral

10 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Elgitarr, Epiphone by Les Paul standard med fodral

2 000 kr

Utrop: 1 700 kr

Tvärflöjt, Armstrong, i stål med hårt etui

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, systemkamera Canon EOS 300 med objektiv Sigma 28-105mm 1:3.8-5.6 i väska, autofokus defekt

550 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Elektronik

DVD/VHS, LG V160 med fjärrkontroll, kablar samt manual

475 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, Bing & Gröndahl, höjd ca 18,5cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Figurin, Bing & Gröndahl, höjd ca 7cm

150 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Bing & Gröndahl, höjd ca 20cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Kaffekanna, "Musselmalet" Royal Copenhagen höjd ca 22cm, Nagg i locket

300 kr

Utrop: 700 kr

Mockakanna, "Musselmalet" Royal Copenhagen höjd ca 21cm

750 kr

Utrop: 600 kr

Skål, på fot "Musselmalet" Royal Copenhagen Ø ca 17,5cm

750 kr

Utrop: 500 kr

Vas, med genombruten kant "Musselmalet" Royal Copenhagen höjd ca 11,5cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Skål, med genombruten kant "Musselmalet" Royal Copenhagen Ø ca 23cm

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Såsskål, "Musselmalet" Royal Copenhagen höjd ca 8,5cm

850 kr

Utrop: 800 kr

Skål, med genombruten kant "Musselmalet" Royal Copenhagen höjd ca 7cm

350 kr

Utrop: 400 kr

Skål, med genombruten kant "Musselmalet" Royal Copenhagen höjd ca 7,5cm

1 100 kr

Utrop: 400 kr

Såsskål, med lock "Musselmalet" Royal Copenhagen höjd ca 12cm längd ca 24,5cm

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr