Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2007
Herrur, Tissot PRS200, chronograph, quartz, går ej, stål med stållänk, extra länkbitar och kvitto i box
Herrur, Tissot PR 200, chronograph, quartz, stål med stållänk, safirglas, datum, vattentät
Herrur, Tissot Seastar Seven, graverad, manuell 18K med läderarmband, saknar sprint, repigt plastglas
Herrur, Certina DS, quartz, stål/doublé, med länk stål/doublé, safirglas, datum, vattentät, batteribyte
Trumpet, Bach Stradivarius modell 72 (små bucklor på hornet,bort skavd färg på delar av instrumentet) med hårt fodral
Saxofon, tenorsaxofon Conn Lade Face nr.316121 (mycket sliten, små bucklor,missfärgning på hela instrumentet, ingen funktionsgaranti) med hårt fodral
Elgitarr, Gibson Les paul Silversparcle snr: 00480337 (bortskavd färg på baksida kropp, repig samt kantstöt på delar av kropp) med hårt fodral
Elgitarr, Fender Stratocaster Usa (vänsterhänt,små kantskador på kropp) snr E317775 med mjukt fodral