701 - 720 av 733
1...353637 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2007

Klubbad för

Tesked, i silver, modell Olga, 123mm

75 kr

Utrop: 50 kr

Damur, manuell, vitguld 18K, med rosenstenar, tygarmband

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsskedar, 3st graverade i silver, modell Svensk spetsig, 183mm

100 kr

Utrop: 100 kr

Bordsskedar, 3st i silver, modell Svensk Spetsig, 183 + 190mm

150 kr

Utrop: 175 kr

Sockerskål, höjd 65mm Ø70mm, Gräddkanna höjd 55mm Ø50mm, i silver, design E.Löfman

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Lars Emil, quartz, stål/doublé med läderarmband

75 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Certina, graverad, manuell, 18K med läderarmband

900 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Tissot PRS200, chronograph, quartz, går ej, stål med stållänk, extra länkbitar och kvitto i box

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Fickur, Longines, graverat, i silver

1 000 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Tissot PR 200, chronograph, quartz, stål med stållänk, safirglas, datum, vattentät

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Herrur, Tissot Seastar Seven, graverad, manuell 18K med läderarmband, saknar sprint, repigt plastglas

900 kr

Utrop: 850 kr

Herrur, Certina DS, quartz, stål/doublé, med länk stål/doublé, safirglas, datum, vattentät, batteribyte

500 kr

Utrop: 475 kr

Herrur, Omega, manuell, 18K med integrerad länk 18K brv.65,6g, skadad urtavla

Utrop: 6 800 kr

Trumpet, Bach Stradivarius modell 72 (små bucklor på hornet,bort skavd färg på delar av instrumentet) med hårt fodral

5 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Saxofon, tenorsaxofon Conn Lade Face nr.316121 (mycket sliten, små bucklor,missfärgning på hela instrumentet, ingen funktionsgaranti) med hårt fodral

4 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Elgitarr, Gibson Les paul Silversparcle snr: 00480337 (bortskavd färg på baksida kropp, repig samt kantstöt på delar av kropp) med hårt fodral

10 000 kr

Utrop: 15 000 kr

Saxofon, Altsaxofon Diamond (sliten, små bucklor på kropp) med hårt fodral

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Elbas, Ernie ball Music Stingray med hårt fodral

7 600 kr

Utrop: 4 000 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster Usa (vänsterhänt,små kantskador på kropp) snr E317775 med mjukt fodral

4 800 kr

Utrop: 4 000 kr

Gitarr, Akustisk K yairi G-1 snr: 35088 med mjukt fodral

2 300 kr

Utrop: 800 kr