1 Armband 18k bism. 19 cm. Vikt 31,3g
Utrop: 3 700 kr
1 Pärlcollier m lås 18k
Utrop: 500 kr
1 Damur Certina Q m läderband
Utrop: 150 kr
1 Ring 23k m. gl slip. dia c:a 0,40ct 16 mm gravyr skad.. Vikt 6,2g
Utrop: 1 400 kr
1 Ring 23k med sten 17 mm gravyr. Vikt 9,69g
Utrop: 1 250 kr
1 Armbandsur Proluge Stål 3ATM chronograph q.
Utrop: 300 kr
2 Örhängen 18k / skruv. Vikt 2,2g
Utrop: 250 kr
1 Ring 18k 18mm. Vikt 14,8g
Utrop: 1 700 kr
1 Ring 18k m. dia 17,5 mm. Vikt 7,6g
Utrop: 850 kr
1 Halskedja 18k ärtlänk 45 cm. Vikt 46,4g
Utrop: 5 300 kr
1 Armband 18K 19cm. Vikt 27,6g
Utrop: 3 200 kr
1 Ring 18k 17,5 mm. Vikt 8,69g
Utrop: 1 000 kr
1 Damarmbands ur Raymond Weil Tango 100m/333ft stål/doublé
2 Ringar 18k skad.. Vikt 2,29g
1 Brosch 18k gravyr. Vikt 10,19g
1 Glasvas Sign U H W
1 Oramad Akvareller Sign U H W.
Utrop: 1 750 kr
1 Oramad Akvarell sign. U H W
1 Krugerand 33.935 gr.. Vikt 33,9g
Utrop: 4 500 kr
1 Glas Vas Orrefors H 18 cm
Lördag 9 jun 2007
Förfallna panter / SKAPA
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm