141 - 160 av 199
1...78910 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 9 juni 2007

Klubbad för

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 Armband 18k bism. 19 cm. Vikt 31,3g

Utrop: 3 700 kr

1 Pärlcollier m lås 18k

425 kr

Utrop: 500 kr

1 Damur Certina Q m läderband

225 kr

Utrop: 150 kr

1 Ring 23k m. gl slip. dia c:a 0,40ct 16 mm gravyr skad.. Vikt 6,2g

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

1 Ring 23k med sten 17 mm gravyr. Vikt 9,69g

Utrop: 1 250 kr

1 Armbandsur Proluge Stål 3ATM chronograph q.

425 kr

Utrop: 300 kr

2 Örhängen 18k / skruv. Vikt 2,2g

Utrop: 250 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring 18k 18mm. Vikt 14,8g

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring 18k m. dia 17,5 mm. Vikt 7,6g

Utrop: 850 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja 18k ärtlänk 45 cm. Vikt 46,4g

4 400 kr

Utrop: 5 300 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Armband 18K 19cm. Vikt 27,6g

Utrop: 3 200 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring 18k 17,5 mm. Vikt 8,69g

900 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Damarmbands ur Raymond Weil Tango 100m/333ft stål/doublé

1 100 kr

Utrop: 500 kr

2 Ringar 18k skad.. Vikt 2,29g

1 Brosch 18k gravyr. Vikt 10,19g

Pantvaror Glas, porslin

1 Glasvas Sign U H W

550 kr

Utrop: 500 kr

1 Oramad Akvareller Sign U H W.

5 900 kr

Utrop: 1 750 kr

1 Oramad Akvarell sign. U H W

5 300 kr

Utrop: 1 750 kr

1 Krugerand 33.935 gr.. Vikt 33,9g

3 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Glas Vas Orrefors H 18 cm

200 kr

Utrop: 250 kr