381 - 400 av 426
1...19202122 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 2 juni 2007

Klubbad för

FICKUR, 51,5 mm, ankarur, silver, Systéme Glashütte, defekt, skadat glas, ca 1900, ytterboett i vitmetall.

200 kr

Utrop: 250 kr

CARTIER, VLC, Serie nr. 153813 18, damur, förgyllt silver (vermeil), quartz, mineralglas, läderband, ca 1985.

Utrop: 3 900 kr

CARTIER, Must 21, Ref nr. 1330, Serie nr. PL318755, midsize, 31 mm, stål, quartz, mineralglas, integrerad originallänk, viklås, ca 2000.

Utrop: 6 500 kr

LEIJONA, fickur, silver, ankarur, ca 1970.

Utrop: 350 kr

LEIJONA, fickur, vitmetall, ankarur, skadad urtavla, ca 1940.

Utrop: 350 kr

LEIJONA, fickur, vitmetall, ankarur, ca 1940.

Utrop: 350 kr

ARSA, Leijona, fickur, vitmetall, ankarur, ca 1930.

Utrop: 350 kr

LEIJONA, fickur, gulmetall, ankarur, gravyr, ca 1970.

300 kr

Utrop: 350 kr

LEIJONA, fickur, silver, ankarur, skadad urtavla, bucklor, gravyr, ca 1930.

Utrop: 350 kr

LEIJONA, fickur, silver, ankarur, bucklor, monogram, ca 1930.

Utrop: 350 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, Day-Date, Ref nr. 1803, Serie nr. 1523622, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, dag, datum, Presidentlänk, viklås, ca 1965.

Utrop: 39 000 kr

LEIJONA, fickur, Cal Unitas 6431 / 6445, gulmetall, ankarur, ca 1970.

Utrop: 350 kr

LEIJONA, fickur, silver, ankarur, skadad urtavla, ca 1915.

Utrop: 350 kr

Klockor Eterna

ETERNA, Grand Prix, Serie nr. 1956590, fickur, silver, ankarur, skadad urtavla, bucklor, ca 1930

Utrop: 500 kr

OMEGA, fickur, Boett nr. 4270184, vitmetall, ankarur, skadad urtavla, defekt, gravyr, motiv, ca 1912.

300 kr

Utrop: 350 kr

OMEGA, fickur, Serie nr. 5242356, Boett nr. 6044572, silver, ankarur, skadad urtavla, bucklor, ca 1917.

Utrop: 600 kr

OMEGA, fickur, Serie nr. 9309031, Boett nr. 10295157, silver, ankarur, skadad urtavla, bucklor, ca 1938.

Utrop: 600 kr

OMEGA, fickur, Serie nr. 12486133, vitmetall, ankarur, ej signerad boett, ca 1951.

500 kr

Utrop: 600 kr

OMEGA, fickur, Serie nr. 9044504, Boett nr. 9932720, silver, ankarur, skadad urtavla, bucklor, ca 1930.

500 kr

Utrop: 600 kr

OMEGA, fickur, Serie nr. 5791509, Boett nr. 6334453, silver, ankarur, skadad urtavla, gravyr, monogram, ca 1920.

Utrop: 600 kr