Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2007
Klubbad för
Gitarr, Akustisk SX model DG25/BKS (liten spricka vid hals/kropp) med mjukt fodral
Gitarr, Akustisk Yamaha CG-110MA (graverad på huvud, spricka vid hals/kropp) med mjukt fodral
Gitarr, Akustisk Ibanez Andorra recital snr: 800508 (repor/stötskador på kropp, stallet har börjat att lätta lite från kropp) med hårt fodral
Gitarr, Akustisk Amada mod. 4255M size 4/4 (2st krokar ej orginal är fast skruvade på kropp) med mjukt fodral
Gitarr, Akustisk Furch G20 cm snr: 19552 (saknar en sträng) med mjukt fodral
Pantvaror Kamera
Kamera, Mamaiya 645 Pro (ej funktionsgaranti) , Magasin, Objektiv Mamaiya sekor 80mm 1:4