281 - 300 av 330
1...14151617 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 22 mars 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

12 Vin, 12 sherry, 12 selter-glas Kosta "kent"

7 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Pantvaror Övrigt

13 Skedar sterling silver

425 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Väggtelefon antik

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kamerahus Nikon Fm med 36-72 mm nikon serie e 1:3,5

550 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tennstake

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Koppar form skador

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kaffekanna av koppar skador

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kaffekanna på fötter koppar

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

6 Brännvinsbägare av tenn i ask

300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Te, 1 gräddkanna lock,1 sockerskål m lock, 2 koppar med fat Sèvres år 1756 rose Pompa

Utrop: 18 000 kr

Pantvaror Övrigt

7 Tekno, 3 Dinky Toys, 1 Schoco "Bilar"

2 200 kr

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Mynt

1 Gästabudskniv skaft av mässing med drakhuvud ca 1700-talet

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 Silverfat/emalj Tostrup sterling silver 221 gram dia 18cm. Vikt 5,8g

2 100 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fickur savonette 14k (går ej)

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ring def 18k 2,1 gram. Vikt 2,1g

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Halskedja 18k 50 cm 3,7 gram. Vikt 3,7g

425 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fickur Omega silver, spricka i glaset

500 kr

Utrop: 425 kr

Pantvaror Övrigt

1 Silvermynt 200kr "Silvia"

225 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Övrigt

1 Silverbägare 57 gram

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfat Rosenthal "La Traviata"

300 kr

Utrop: 500 kr