Avslutad | Pant – Torsdag 22 februari 2007
Pantvaror Elektronik
1 Digitalkamera, Canon Powershot A70, snr:6732233079, minneskort 128MB, minneskort 16MB, kablage, batteriladdare, manual, kartong
Pantvaror Övrigt
1 Mobiltelefon, Nokia 6020, snr: 358400008445603, låst till Telia, kvitto med garanti tom 07-06-09, laddare, manual, kartong
Pantvaror Övrigt
6 Kaffekoppar med fat, 6 assietter, 6 flata tallrikar, 6 djupa tallrikar, 1 uppläggningsfat, 1 fyrkantig skål, 1 kakfat, B&G, Blå måsen
Visa varaPantvaror Övrigt
1 Kristallkrona, prismor saknas/skadade, extra prismor medföljer, ingen funktionsgaranti
Pantvaror Övrigt
2 Reklamposters i ram, "Gordon´s dry gin", Marilyn Monroe resp. James Dean, ca 60x50cm
Pantvaror Övrigt
2 Ljusstakar, h:ca 24cm, mässing, numrerade 132/200 samt 133/200, båda signerade 1979