Closed | Pawn – Thursday 22 February 2007
Pawnitems Electronics
1 Digitalkamera, Canon Powershot A70, snr:6732233079, minneskort 128MB, minneskort 16MB, kablage, battery-charger, manual, kartong
Pawnitems Electronics
1 mobile phone, Nokia 6610, snr:351505/ 00/ 739252/8, charger, manual, kartong
Pawnitems Miscellaneous
1 mobile phone, Nokia 6020, snr: 358400008445603, låst till Telia, receipt with warranty tom 07-06-09, charger, manual, kartong
Pawnitems Miscellaneous
6 Kaffekoppar with dish, 6 small plates, 6 flata tallrikar, 6 djupa tallrikar, 1 uppläggningsfat, 1 fyrkantig bowl, 1 kakfat, B&G, blue måsen
Ceased
Go to itemPawnitems Miscellaneous
1 chandelier, prismor missing/damaged, spare prismor enclosed, ingen funktionsgaranti
Pawnitems Miscellaneous
2 Reklamposters in ram, "Gordon´s dry gin", Marilyn Monroe resp. James Dean, approx 60x50cm
Pawnitems Miscellaneous
2 candlesticks, h:ca 24cm, brass, numrerade 132/200 and 133/200, båda signerade 1979