Avslutad | Pant – Tisdag 27 februari 2007
Kamera, Nikon F90 (bruksskick), Blixt Speedlight SB-25, Objektiv (3) 24mm 1:2.8, 60mm 1:2.8 , 28-70mm 1:3.5-4.5D, med väska
Elgitarr, Jack daniels (saknar saknar skruvar på micingång,små stötskador på kropp) med mjukt fodral
Gitarr, Akustisk Levin nr 220311 (lös i halsfäste mot kropp,krackelerad i lack,spricka på kropp vid hals) med mjukt fodral
Elgitarr, Vester Stage series (glapp i elektronik,saknar bakplatta, saknar svajarm, orginaldelar garanteras ej) med kartong
Elgitarr, Ibanez roadstar II (saknar bakplatta,svajarm, repig kropp,orginaldelar garanteras ej) med hårt fodral
Gitarr, Halvakustisk Hagström II snr: 693738 (orginaldelar garanteras ej, ingen funktionsgaranti,saknar plektrumskydd, sprickor på kropp) med hårt fodral