821 - 831 av 831
1...404142 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 februari 2007

Klubbad för

Kamera, Nikon F90 (bruksskick), Blixt Speedlight SB-25, Objektiv (3) 24mm 1:2.8, 60mm 1:2.8 , 28-70mm 1:3.5-4.5D, med väska

2 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Objektiv, Nikon ED Nikkor 180mm 1: 2.8

2 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr, Jack daniels (saknar saknar skruvar på micingång,små stötskador på kropp) med mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Gitarr, Akustisk Levin nr 220311 (lös i halsfäste mot kropp,krackelerad i lack,spricka på kropp vid hals) med mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr, Vester Stage series (glapp i elektronik,saknar bakplatta, saknar svajarm, orginaldelar garanteras ej) med kartong

375 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, Ibanez roadstar II (saknar bakplatta,svajarm, repig kropp,orginaldelar garanteras ej) med hårt fodral

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Gitarr, Halvakustisk Hagström II snr: 693738 (orginaldelar garanteras ej, ingen funktionsgaranti,saknar plektrumskydd, sprickor på kropp) med hårt fodral

4 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Gitarr, Akustisk Ibanez ga 50 med hårt fodral

950 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Mamiya RZ67 Professional pro 2, Objektiv 140mm 1:4.5

5 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Pentax Espio 140M med väska

175 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

Mp3, Live Music 256Mb, hörlurar, usb-kabel, manual

250 kr

Utrop: 200 kr