Closed | Pawn – Tuesday 27 February 2007
Pawnitems Misc Music
Camera, Nikon F90 (bruksskick), Flash Speedlight SB-25, Lens (3) 24mm 1:2.8, 60mm 1:2.8 , 28-70mm 1:3.5-4.5D, with bag
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Jack daniels (saknar saknar screw-fittings on micingång,små stötskador on kropp) with mjukt cover
Pawnitems Misc Music
Guitar, Acustic Levin no 220311 (unmounted in halsfäste mot kropp,krackelerad in lack,spricka on kropp vid hals) with mjukt cover
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Vester Stage series (glapp in elektronik,saknar bakplatta, saknar svajarm, orginaldelar garanteras not) with kartong
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Ibanez roadstar II (saknar bakplatta,svajarm, scratched kropp,orginaldelar garanteras not) with hårt cover
Pawnitems Misc Music
Guitar, Halvakustisk Hagström II snr: 693738 (orginaldelar garanteras not, ingen funktionsgaranti,saknar plektrumskydd, cracks on kropp) with hårt cover