821 - 831 of 831
1...404142 Go to
Order

Closed | Pawn – Tuesday 27 February 2007

Hammered at

Pawnitems Misc Music

Camera, Nikon F90 (bruksskick), Flash Speedlight SB-25, Lens (3) 24mm 1:2.8, 60mm 1:2.8 , 28-70mm 1:3.5-4.5D, with bag

2 500 kr

Estimated: 1 500 kr

Go to item

Pawnitems Misc Music

Lens, Nikon ED Nikkor 180mm 1: 2.8

2 700 kr

Estimated: 1 800 kr

Go to item

Pawnitems Misc Music

Electric guitar, Jack daniels (saknar saknar screw-fittings on micingång,små stötskador on kropp) with mjukt cover

1 100 kr

Estimated: 1 200 kr

Go to item

Pawnitems Misc Music

Guitar, Acustic Levin no 220311 (unmounted in halsfäste mot kropp,krackelerad in lack,spricka on kropp vid hals) with mjukt cover

1 300 kr

Estimated: 300 kr

Go to item

Pawnitems Misc Music

Electric guitar, Vester Stage series (glapp in elektronik,saknar bakplatta, saknar svajarm, orginaldelar garanteras not) with kartong

375 kr

Estimated: 500 kr

Go to item

Pawnitems Misc Music

Electric guitar, Ibanez roadstar II (saknar bakplatta,svajarm, scratched kropp,orginaldelar garanteras not) with hårt cover

1 600 kr

Estimated: 1 800 kr

Go to item

Pawnitems Misc Music

Guitar, Halvakustisk Hagström II snr: 693738 (orginaldelar garanteras not, ingen funktionsgaranti,saknar plektrumskydd, cracks on kropp) with hårt cover

4 500 kr

Estimated: 2 500 kr

Go to item

Pawnitems Misc Music

Guitar, Acustic Ibanez ga 50 with hårt cover

950 kr

Estimated: 800 kr

Go to item

Pawnitems Camera

Camera, Mamiya RZ67 Professional pro 2, Lens 140mm 1:4.5

5 700 kr

Estimated: 2 000 kr

Go to item

Pawnitems Camera

Camera, Pentax Espio 140M with bag

175 kr

Estimated: 300 kr

Go to item

Pawnitems Electronics

Mp3, Live Music 256Mb, head-phone, usb-kabel, manual

250 kr

Estimated: 200 kr

Go to item

About the auction