Avslutad | Pant – Tisdag 28 november 2006
Herrur, Rolex, Oyster Perpetual, Datejust stål/guld, automat, safirglas, naggad, datum, diamantindex, värderingsintyg, box, Ref nr:16233 Snr: X343392
Gitarr, Akustisk Maxvin 100E (små repor på kropp, hål på sarg efter mikrofon ingång) med hårt fodral
Symbaler, Sabian 20"-14", 1x sabian 20", 1x sabian 16", 2x sabian 14", 1x Avedis ca15" (51cm-36cm) med väska
Gitarr, Akustisk Epiphone Pr-200vsb (kantstöt på kropp, saknar skydd till stämskruvar, skada vid ena stämskruven) med mjukt fodral
Elgitarr, BC Rich platinum series Iron bird (något kantstöt) med mjukt fodral (för litet/kort)
Pantvaror Kamera
Objektiv, Nikon Nikkor ED 300mm 1:4,5 (bruksskick, ej funktionsgaranti) med hårt fodral
Pantvaror Kamera
Kamera, digitalkamera Canon Power shot A520 (ej laddare) minneskort 16MB, manual, usb kabel, bildkabel med kartong