521 - 536 av 536
1...252627 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 november 2006

Klubbad för

Herrur, Rolex, Oyster Perpetual, Datejust stål/guld, automat, safirglas, naggad, datum, diamantindex, värderingsintyg, box, Ref nr:16233 Snr: X343392

Utrop: 23 000 kr

Elbas, Ariapro II (kantstöt på delar av kroppen) med kartong

1 500 kr

Utrop: 800 kr

Gitarr, Akustisk Maxvin 100E (små repor på kropp, hål på sarg efter mikrofon ingång) med hårt fodral

300 kr

Utrop: 500 kr

Gitarr, Akustisk Catalûna SGN-C81 med mjukt fodral

375 kr

Utrop: 500 kr

Trumma, Virveltrumma Pearl Marvin "smitty" med hårt fodral

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Symbaler, Sabian 20"-14", 1x sabian 20", 1x sabian 16", 2x sabian 14", 1x Avedis ca15" (51cm-36cm) med väska

1 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, Akustisk Epiphone Pr-200vsb (kantstöt på kropp, saknar skydd till stämskruvar, skada vid ena stämskruven) med mjukt fodral

475 kr

Utrop: 400 kr

Gitarr, Halvakustisk Epiphone Dot EB med mjukt fodral

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Elgitarr, BC Rich platinum series Iron bird (något kantstöt) med mjukt fodral (för litet/kort)

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Nikon Nikkor ED 300mm 1:4,5 (bruksskick, ej funktionsgaranti) med hårt fodral

500 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, digitalkamera Canon Power shot A520 (ej laddare) minneskort 16MB, manual, usb kabel, bildkabel med kartong

800 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

CD, spelare Marantz CD5400 med fjärr, manual

700 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Dvdspelare, Bärbar Philips PET800, batteri, AV-kabel, fjärr med väska

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Skulptur, Kosta Boda, design Ulrika Hydman-Vallien höjd 12cm nr. 98935

800 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja, Pansar 45cm, Hänge 18K 3,3g

375 kr

Utrop: 450 kr

Golfset, Wilson Pro Staff PT, SW, PW, L, Järn 4-6,8,9, trä 3,5,7, putter blackjack II med golfbag

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr