Closed | Pawn – Tuesday 28 November 2006
Pawnitems Watches
Men´s wristwatch, Rolex, Oyster Perpetual, Datejust steel/gold, automat, sapphire crystal, naggad, date, diamantindex, värderingsintyg, case, Ref nr:16233 Snr: X343392
Pawnitems Misc Music
Guitar, Acustic Maxvin 100E (small repor on kropp, hål on sarg efter mikrofon ingång) with hårt cover
Pawnitems Misc Music
Symbaler, Sabian 20"-14", 1x sabian 20", 1x sabian 16", 2x sabian 14", 1x Avedis ca15" (51cm-36cm) with bag
Pawnitems Misc Music
Guitar, Acustic Epiphone Pr-200vsb (kantstöt on kropp, saknar skydd till stämskruvar, damage vid ena stämskruven) with mjukt cover
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, BC Rich platinum series Iron bird (något kantstöt) with mjukt cover (för litet/kort)
Pawnitems Camera
Lens, Nikon Nikkor ED 300mm 1:4,5 (bruksskick, not funktionsgaranti) with hårt cover
Pawnitems Camera
Camera, digitalkamera Canon Power shot A520 (not charger) minneskort 16MB, manual, usb cable, bildkabel with kartong