Avslutad | Pant – Tisdag 28 november 2006
Skål, Utformning Vikingaskepp i silver signerad David Andersen Längd ca 25,5cm Höjd ca 15cm
Bestick, 2 Upplägningsskedar ca 26cm resp ca 27cm 2 Marmeladskedar 10,5ca resp 11,2cm samt en Sillgaffel ca 16cm
Damur, Rolex Datejust i stål glasring i vitguld Refnr 69174 snr L801429 med jubiléelänk ca 16,5cm, länk sliten skadat glas. glasbitar på urtavlan
Herrur, Breitling Colt refnr A73350 quartz 2002 med Fighterlänk ca 18,5cm med box, certifikat, extra länkbitar. Klockan går ej. Ej funktionsgaranti. Boxen saknar bokstäver
Herrur, Rolex Submariner stål/guld refnr 16613 snr K109889 med Oysterlänk stål/guld ca 20cm, safirglas, repig länk, bucka på lås, skada på horn, med Certifikat samt värderingintyg.
Herrur, Breitling Colt Chronograph quartz modell A73350 i stål med Fighterlänk i stål ca 19cm. Går ej, Ej funktionsgaranti
Herrur, Seiko SQ 100 quartz i stål med stållänk ca 20,5cm, datum, repigt mineralglas, repig, skadat glas, armband med avskavd guldfärg
Herrur, Rolex Explorer II refnr 16570 snr T419780 i stål med stållänk ca 20cm, smärre repor på armband