281 - 300 av 696
1...141516...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2006

Klubbad för

Ring i 18K guld, vikt 5,2g.

600 kr

Utrop: 700 kr

Alliansring, i 2-färgat guldØ 16 1/2. skev skena, 10 små diamanter några med små skador, 18K 2,6g

Utrop: 500 kr

Ring, ej guld med diamanter, 30x ca 0,01-0,02 ct dia samt 8 blå stenar Ø 17 3/4

900 kr

Utrop: 650 kr

Armband, 18cm med 10 gröna stenar (små repor) skadat lås, 18K 14,5g

Utrop: 1 900 kr

Ring, med 10 diamanter, rosenslipade, (någon lite skadad) 18K Ø 16 3/4, 3,5g

950 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja, Venezia (av) 50cm 14K 2,7g

175 kr

Utrop: 225 kr

Set, Ett par örhängen & Hänge/Brosch med Camé 14K 3,5g

600 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja, Pansar 45cm Hänge kors med vita stenar, 18K 8,7g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Pansar 45cm, skadat lås 18K 4,4g

400 kr

Utrop: 475 kr

Parti guld, 18K skador, 2,5g

Utrop: 275 kr

Armband, Singapore, 18cm 2,2g

Utrop: 250 kr

Ring, med vit sten 18K skev skena, Ø 17 2,7g

275 kr

Utrop: 325 kr

Halskedja, lägst 18K skadad 12,2gr

Utrop: 1 500 kr

Set, Par örhängen, Ring med ställbar skena, Hänge med stenar, lägst 18K 11,6g

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, Två par örhängen med stenar ( ett stift snett) Ring med stenar, sten saknas 18K 5g

Utrop: 650 kr

Halskedja, Pansar 38cm , Hänge 18K 3,1g

Utrop: 375 kr

Halskedja, Pansar 44cm , Hänge graverat, 18K 3,0g

Utrop: 325 kr

Parti guld, skador, 18K 7g

Utrop: 750 kr

Halskedja, Pansar 45cm i vitguld 18K 6,1g

850 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja, Ankar 52cm 18K 8,6g (samt del av hänge)

Utrop: 1 100 kr