321 - 340 av 443
1...161718...23 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 19 juli 1997

Klubbad för
Bild saknas

1 ARMBAND, 1 LÄNKBIT, vikt 14.0g.

Utrop: 1 100 kr

Bild saknas

3 RINGAR, vikt 11.7g.

700 kr

Utrop: 900 kr

Bild saknas

2 HALSKEDJOR, 1 ARMBAND, 1 BERLOCK, vikt 13.2g.

Utrop: 1 100 kr

Bild saknas

1 HALSKEDJA, vikt 155.2g.

11 100 kr

Utrop: 13 000 kr

Bild saknas

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 HÄNGE, med äkta stenar ca 6.50ct, vikt 106.7g.

18 500 kr

Utrop: 25 000 kr

Bild saknas

1 HALSKEDJA, vikt 14.1g.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

1 KEDJA, (av), 3 RINGAR, 1 BERLOCK, vikt 17.1g.

Utrop: 1 400 kr

Bild saknas

1 ARMBAND, skadat, 2 RINGAR, vikt 9.3g.

Utrop: 800 kr

Bild saknas

1 ARMBAND, vikt 23.6g.

1 650 kr

Utrop: 1 900 kr

Bild saknas

1 RING, 2 BERLOCKER, vikt 9.4g.

Utrop: 800 kr

Bild saknas

2 KEDJOR, vikt 13.8g.

Utrop: 1 100 kr

Bild saknas

1 LITOGRAFI, i ram, Amelin.

Utrop: 1 500 kr

Bild saknas

1 ARMBANDSUR, Tudor.

Utrop: 7 000 kr

Bild saknas

1 RING, med äkta stenar ca 1.08ct.

Utrop: 4 000 kr

Bild saknas

1 KLACKRING, vikt 11.6g.

Utrop: 900 kr

Bild saknas

1 RING, med äkta stenar ca 0.18ct, vikt 3.6g.

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

Pantvaror Kamera

1 KAMERAHUS, Canon EOS 1000, 1 OBJEKTIV, Canon 35-80mm 1 BLIXT, Canon 200E med väska.

Utrop: 2 700 kr

Bild saknas

1 RING, med äkta stenar ca 0.30ct, 1 PAR ÖRHÄNGEN, i silver, vikt 4.8g.

Utrop: 2 500 kr

Bild saknas

1 ARMBAND, 1 RING, vikt 13.7g.

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Bild saknas

1 TAVLA, Ulf Gripenholm, akvarell 77*59.

Utrop: 15 000 kr