Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2006
Bestick, 12 Bordsgafflar 187mm, 12 Bordsknivar 216mm, 12 bordsskedar 187mm modell Saga i silver
Damur, Cartier Argent i double manuell med slitet läderarmband, defekt - glas saknas , doublén avskavd på vissa ställen, går ej
Damur, Breitling Chrono Callisto stål med guld reiders, manuell safirglas med läderarmband referensnr. 8052N boettnr. 9065 med box och värderingsintyg
Herrur, Certina DS stål/doublé automatisk plastglas med x-länks armband 18K 19cm repor i plastglaset
Herrur, Omega Seamaster 14K automatisk plastglas med armband 18K 21cm bruttovikt 72,8g, repor i plastglaset
Herrur, Breitling Colt chrono Ocean i stål quartz safirglas med fighter länk i stål 20cm referensnr. A53350 serienr. 192372, går ej - batteri byte behövs
Herrur, Omega Constellation med datum, i stål quartz safirglas 18,5cm referensnr.151240 serienr. 57099051 med certifikat
Damur, Omega Constellation i stål/guld quartz safirglas 16cm serienr. 56135258 skadad på ovansidan och sidan av boetten samt skador på länken
Pantvaror Kamera
Kamera, Digital videokamera Sony DCR-HC19E serienr. 1190657 med batteri laddare videokabel fjärrkontroll fodral och kartong
Pantvaror Elektronik
Telefon, Mobiltlefon LG KG800 IMEI 359105-00-041247-2 skadad i displayen säkerhetskodlåst med fodral laddare manual och kartong