1 Keramiktfat på tre fötter
Utrop: 700 kr
1 Keramikvas Arabia, 14,5 cm
Utrop: 400 kr
1 Malmklocka, 1 järnfigur
1 Väggur Viking
1 Bordslampa 1900-tal
1 Par ljusstakar mässing nr 55
Utgår
2 lockskålar i keramik, diverse skador
Utrop: 50 kr
1 ljusstake i keramik höjd ca:17 cm, div skador
1 Fat delvis genombrutet diameter ca:19 cm
1 Slät graverad ring 23 k. Vikt 5,3g
Utrop: 850 kr
1 Silverföremål, graverat. Vikt 53,8g
Utrop: 125 kr
1 Statyett Muller-Crefeld på sockel h 38 cm
Utrop: 1 000 kr
1 Burk med lock Svenskt tenn
Utrop: 900 kr
Lördag 22 jul 2006
Förfallna panter / ABV Storgatan
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm