441 - 460 av 475
1...222324 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 22 juli 2006

Klubbad för

1 Keramiktfat på tre fötter

Utrop: 700 kr

1 Keramikvas Arabia, 14,5 cm

Utrop: 400 kr

1 Malmklocka, 1 järnfigur

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Väggur Viking

Pantvaror Övrigt

1 Bordslampa 1900-tal

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar mässing nr 55

Pantvaror Övrigt

2 lockskålar i keramik, diverse skador

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 ljusstake i keramik höjd ca:17 cm, div skador

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fat delvis genombrutet diameter ca:19 cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Slät graverad ring 23 k. Vikt 5,3g

Utrop: 850 kr

Pantvaror Övrigt

1 Silverföremål, graverat. Vikt 53,8g

175 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

1 Statyett Muller-Crefeld på sockel h 38 cm

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Burk med lock Svenskt tenn

Utrop: 900 kr