401 - 420 av 475
1...202122...24 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 22 juli 2006

Klubbad för

Pantvaror Kamera

1 Kamerhus Canon EOS 50 med 1 obj.28-105 us med manual mm

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Hasselblad 500c/m 1obj.planar1:2,8 80mm samt magasin

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Nikon F-501 AF(ingen funktionsgaranti)

300 kr

Utrop: 375 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Minolta Dynax i kartong,1 obj.28-100 mm,1 obj.75-300 mm

Utrop: 1 575 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Canon EOS 300 me 1 obj.28-135 mm i väska

550 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Kamera

1 Diaprojektor Leitz Pradovit ca 2500 saknar fjärr och magasin(ingen funktionsgaranti)

600 kr

Utrop: 375 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus EOS 5

Utrop: 850 kr

Pantvaror Kamera

1 Ljusmätare Minolta IV F med fodral

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera Canon EOS 300, 1 blixt 4000AF, 1 BP-200 samy GR-80 TP, 1 objektiv Canon 75-300 mm

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Skulptur metall på plexiglasplatta Timo Solin dedikerad till Peter & Leena 38 cm (d)

3 900 kr

Utrop: 5 000 kr

1 tavla av Teresia Sandström, 77x122 cm (d)

Utrop: 3 500 kr

1 Olja på pannå 52 x 34 sign A kargel 1968 (d)

16 800 kr

Utrop: 9 000 kr

1 Litografi Bengt Landin 337/390 "blommor" (d)

Utrop: 800 kr

1 Litografi Bengt Landin 351/390 "blommor" (d)

Utrop: 800 kr

1 Litografi Stig Fyring 260/260 "yttersärgård med segelbåtar" (d)

550 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Stig Fyring 260/260 "recept på strömming i surmjölk samt båtar" (d)

550 kr

Utrop: 500 kr

1 Tavla Reinholt von Rosen "skogsmotiv" 22 x 38 olja

1 300 kr

Utrop: 975 kr