Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2006
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
Keramik, 1 Vas höjd ca 24,5cm 2 fat ca 12x18,5cm. Carl Harry Stålhane, Rörstrand (d)
Pantvaror Övrigt
Målning, i olja på pannå signerad av okänd konstnär. Ryssland ca 56x76cm. Vy över S:t Petersburg
Minnesmynt, "All offentlig makt i sverige utgår från folket" nominellt värde 50kr 1975 i silver 26,9g