Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2006
Klubbad för
Väggpendyl, Carl Berglind Karlsborg med nyckel. Skador i förgyllningen. Höjd ca 55cm
Örhängen, ett par med pärla och diamanter 2xca.0,01ct 6xca.0,03ct 18K 3,1g ett stopp saknas