381 - 400 av 656
1...192021...33 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2006

Klubbad för

Elbas, Eagle med fodral

650 kr

Utrop: 500 kr

Gitarr, akustisk Yamaha modell CG-101i kartong

450 kr

Utrop: 500 kr

Gitarr, akustisk Fender modell DG-4BLK i gigbag. smårepig

Utrop: 1 000 kr

Gitarr, akustisk Parrot Kina med fodral. en sträng saknas

25 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

GPS, Magellan Explorist 100 med manual och cd i kartong

650 kr

Utrop: 500 kr

Lampkrona, med prismor. Barockstil

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Litografi, signerad M.Pyk oramad, onumrerad ca 21x16cm

600 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

Oljemålning, på duk signerad Sydney Muschamp 1800-tal ca 24x34,5cm. skador (d)

3 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Ljustakar, 1 par i mässing Skultuna #57. Höjd ca 24cm. Barockstil

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Ljustakar, 4st i mässing Mora. Höjd ca 7cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Flugspö, Guide Line Alpha 9 fot # 5-6 i fodral, flugrulle Guide Line LW 4-6 i fodral.

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Samekniv, med slida i etui. signerad B.F. (Bertil Fällman) kniv med slida ca 12cm

4 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Vas, signerad Ulrica Hydman Vallien höjd ca 35cm

1 300 kr

Utrop: 700 kr

Kniv, Muela modell Bowie med slida. Total längd ca 30cm

650 kr

Utrop: 300 kr

Spegel, Gustaviansk stil, 1900-tal. Höjd ca 64cm

650 kr

Utrop: 400 kr

Skål, i grönt glas signerad TS (Timo Sarpaniemi) Höjd ca 12cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Vas, i grönt glas signerad Nuutajärvi/ Notsjö. Höjd ca 13,5cm

425 kr

Utrop: 200 kr

Skål, signerad K. Franck Iittala. Höjd ca 15cm

425 kr

Utrop: 400 kr

Damur, Omega Geneve manuell i stål med flexband, plastglas. Smårepig

50 kr

Utrop: 100 kr

Gitarr, akustisk Washburn modell D12CEYB med inbyggd mikrofon i kartong

Utrop: 2 000 kr