Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2006
Klubbad för
Herrur, Certina Type X-02 Q 100M, repa på glasring med länk, etui och extra länkbitar
Synth, Korg Trinity Plus med nätsladd & fodral. smårepigt chassi, knapp på reglage saknas
Elgitarr, Fender Telecaster Lite Ash -05 (korea) med tygfodral Fender. Som ny!
Pantvaror Elektronik
Moped, Kymco Fever ZX, EU klass 1 Regnr: SZW 139, en uppsättning nycklar. Årsmod -02, 965mil, spricka framskärm och kåpa, lite repor runt om, broms skrapar, bruksskick.Skickas ej!