541 - 556 av 556
1...262728 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 april 2006

Klubbad för

Pantvaror Mynt

6 Krukor "Prins Eugens Waldemarsudde", Gustavsberg (3 storlekar; h:10cm-15,5cm)

Pantvaror Mynt

1 Vas Rörstrand, signerad BL, h:12cm

Pantvaror Mynt

1 Regulator Aqualung 1:a steg & 2:a steg, konsoll & octopus

500 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Mynt

1 Torrdräkt Polar Bears ds200 stl:S, 1 kompass, diverse dyktillbehör & dykväska

475 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Dykväst Seaquest Diva QD, stl:M

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Mynt

1 Fickur "Knut Hanson 29", modell större, 2-sidigt (1 med 24-timmarsvisning), koppar, h:ca 155cm d:ca 120cm, med elsladd & upphängningsanordning (bucklor, ingen funktionsgaranti). Denna vara skickas ej.

550 kr

Utrop: 8 000 kr

Pantvaror Mynt

1 Vas "Sofiero", design Gunnar Cyren, signerad Orrefors GC 3834-45, h:22cm

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

1 Objektiv Carl Zeiss Distagon CFE 4/40

Pantvaror Kamera

1 Polaroidmagasin Hasselblad

Pantvaror Kamera

1 Objektiv Carl Zeiss Makro-Planar CF 4/120

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Pentax 67 med 1 Grip och 1 Polaroidbakstycke

Pantvaror Kamera

1 Polaroidbakstycke Pentax 67

Pantvaror Kamera

1 Objektiv Pentax 67 2,8/165

Pantvaror Kamera

2 Mellanringar Pentax 67

Pantvaror Kamera

1 Magasin Hasselblad 12 Mag

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Ref nr. 79173, Serie nr. Y172481, damur, stål/guld, automtisk, safirglas, datum, Jubileelänk, Ref nr. 62523 D-18, viklås, cert, februari 2003, box.