521 - 540 av 556
1...262728 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 april 2006

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "Matrix Reloaded" (2 disk version) med fodral

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "Easy Rider" med fodral

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "Jalla Jalla" med fodral

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "The Terminator" med fodral

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dvd-film "The fan" med fodral

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mikrometer Mahr 44E, snr:7910011, med tillbehör & väska

200 kr

Utrop: 275 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål, design Gunnar Cyren, signerad Orrefors GC 4573-12, h:9cm d:15cm (små nagg)

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas "Stenhammar", design Gunnar Cyren, signerad Orrefors GC 4360-21, h:15cm

550 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas "Sofiero", design Gunnar Cyren, signerad Orrefors, h:15,5cm

300 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål "Blå klint - Östergötland", h:10cm d:14,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin i porslin "kvinna med gitarr", Bing & Gröndahl Copenhagen, nr:1684 MO, h:24cm

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas "Corona", design Lars Hellsten, signerad Orrefors LH 4384-22, h:12,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål, signerad Orrefors, h:9cm d:15cm (litet nagg)

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Herrur Atlantic Världsmästarur Antimagnetic, manuell, doublé, läderband, snr:86930 (skadad urtavla)

175 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Övrigt

1 Väggur förgyllt, Westerstrand, ref:P135 snr:056959, med pendel & nyckel (Ingen funktionsgaranti)

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin "blomsterkvinna", design E. Bourelius, h:28cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Koppargryta med handtag & lock, 18 liter, "Skultuna 1611 N1", h:ca 32cm d:35cm

Pantvaror Mynt

1 Ring "hjärta" med dia ca 14x0,015ct, stl:18 1/4, 18K. Vikt 15,4g